CENTRI

  • BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO
  • BIOTEHNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTER LJUBLJANA
  • CENTER ZA PSIHODIAGNOSTIČNA SREDSTVA
  • CENTER ZA SOCIALNO DELO KOPER
  • CENTER ZA SOCIALNO DELO KRANJ
  • CENTER ZA SOCIALNO DELO LENART
  • CENTER ZA SOCIALNO DELO LJUBLJANA MOSTE-POLJE
  • CENTER ZA SOCIALNO DELO PESNICA
  • GRM NOVO MESTO – center biotehnike in turizma
  • SKUPNOST CENTROV ZA SOCIALNO DELO
  • SVETOVALNI CENTER ZA OTROKE, MLADOSTNIKE IN STARŠE LJUBLJANA
  • SVETOVALNI CENTER ZA OTROKE, MLADOSTNIKE IN STARŠE MERIBOR
  • VARSTVENO DELOVNI CENTER KRANJ

DIJAŠKI/MLADINSKI DOMOVI

  • DIJAŠKI DOM IVANA CANKARJA
  • DIJAŠKI DOM TABOR
  • MLADINSKI DOM JARŠE

DRUŠTVA

  • DRUŠTVO ZA POMOČ IN SAMOPOMOČ BREZDOMCEM KRALJI ULICE

GOSPODARSKE DRUŽBE IN S.P.

  • AA MEDIA IUS d.o.o.
  • BOLERO d.o.o. KOPER
  • GEKOS d.o.o.
  • KATC KREJAN MARTA s.p.
  • LINEA MEDIA podjetje za marketing d.o.o.
  • MREŽA INŽENIRSKIH NEVLADNIH ORGANIZACIJ
  • PRIMOŽ TERPLAN s.p.
  • VEDA d.o.o.

MINISTRSTVA

  • MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJE
  • MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE IN JAVNO UPRAVO
  • MINISTRSTVO ZA IZOBRAŽEVANJE, ZNANOST IN ŠPORT
  • MINISTRSTVO ZA DELO , DRUŽINO, SOCIALNE ZADEVE IN ENAKE MOŽNOSTI
  • UPRAVNA AKADEMIJA

MUZEJI

  • GORENJSKI MUZEJ
  • MUZEJ IN GALERIJE MESTA LJUBLJANE

OBČINE

  • MESTNA OBČINA LJUBLJANA
  • MESTNA OBČINA KRANJ

SODIŠČA

  • OKROŽNO SODIŠČE PTUJ

UNIVERZE

  • UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA SOCIALNO DELO
  • UNIVERZA V LJUBLJANI, PEDAGOŠKA FAKULTETA

ZAVODI

  • INŠTITUT VIR
  • INŠTITUT ZA USTAVNO UREDITEV IN ČLOVEKOVE PRAVICE d.o.o.
  • VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNI ZAVOD VIŠNJA GORA
  • ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ZAPOSLOVANJE
  • ZAVOD ZA ŠPORT, TURIZEM IN PROSTI ČAS SEŽANA
  • ZAVOD ARSIS
  • ZAVOD ZA USPOSABLJANJE JANEZA LEVCA

SREDNJE ŠOLE/GIMNAZIJE

  • EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RADOVLJICA
  • GIMNAZIJA IN EKONOMSKA SREDNJA ŠOLA TRBOVLJE
  • GIMNAZIJA LEDINA
  • GIMNAZIJA MOSTE LJUBLJANA
  • GIMNAZIJA NOVA GORICA
  • SREDNJA EKONOMSKA – POSLOVNA ŠOLA KOPER
  • SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA LJUBLJANA
  • SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA
  • SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  • SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA LJUBLJANA
  • SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA

VZGOJNO IZOBRAŽEVALNE USTANOVE

VRTCI

  • URŠULINSKI ZAVOD – ANGELIN VRTEC
  • VIŠKI VRTCI
  • VRTEC ČRNUČE
  • VRTEC DR. FRANCE PREŠEREN
  • VRTEC GALJEVICA
  • VRTEC KOLEZIJA
  • VRTEC LEDINA
  • VRTEC MARTIN KRPAN CERKNICA
  • VRTEC MOJCA
  • VRTEC NAJDIHOJCA
  • VRTEC VIŠKI GAJ

OSNOVNE ŠOLE

  • OSNOVNA ŠOLA ANTONA AŠKERCA RIMSKE TOPLICE
  • OSNOVNA ŠOLA ANTONA UKMARJA KOPER
  • OSNOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  • OSNOVNA ŠOLA BORISA KIDRIČA KIDRIČEVO
  • OSNOVNA ŠOLA BOŽIDARJE JAKCA
  • OSNOVNA ŠOLA BRASLOVČE
  • OSNOVNA ŠOLA BREZOVICA PRI LJUBLJANI
  • OSNOVNA ŠOLA BREŽICE
  • OSNOVNA ŠOLA CERKLJE OB KRKI
  • OSNOVNA ŠOLA CERKNO
  • OSNOVNA ŠOLA CIRILA KOSMAČA PIRAN
  • OSNOVNA ŠOLA CIRKOVCE
  • OSNOVNA ŠOLA DANILE KUMAR
  • OSNOVNA ŠOLA DANTE ALIGHIERI IZOLA
  • OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM
  • OSNOVNA ŠOLA DESKLE
  • OSNOVNA ŠOLA DOBROVA
  • OSNOVNA ŠOLA DOLENJSKE TOPLICE
  • OSNOVNA ŠOLA DORNBERK
  • OSNOVNA ŠOLA DR. FRANJA ŽGEČA DORNAVA
  • OSNOVNA ŠOLA DUŠANA BORDONA SEMEDELA – KOPER
  • OSNOVNA ŠOLA ELVIRE VATOVEC PRADE – KOPER
  • OSNOVNA ŠOLA F. S. FINŽGARJA LESCE
  • OSNOVNA ŠOLA FRANA ERJAVCA NOVA GORICA
  • OSNOVNA ŠOLA FRANA KRANJCA
  • OSNOVNA ŠOLA FRANA METELKA ŠKOCJAN
  • OSNOVNA ŠOLA FRANCA ROZMANA – STANET
  • OSNOVNA ŠOLA FRANJA MALGAJA ŠENTJUR
  • OSNOVNA ŠOLA HAJDINA
  • OSNOVNA ŠOLA HEROJA JANEZA HRIBARJA
  • OSNOVNA ŠOLA HINKA SMREKARJA
  • OSNOVNA ŠOLA IG
  • OSNOVNA ŠOLA IN VRTEC ŠKOFLJICA
  • OSNOVNA ŠOLA ISTRSKEGA ODREDA GRAČIŠČE
  • OSNOVNA ŠOLA IVANA BABIČA
  • OSNOVNA ŠOLA IVANA CANKARJA LJUTOMER
  • OSNOVNA ŠOLA JANKA GLAZERJA RUŠE
  • OSNOVNA ŠOLA JANKA KERSNIKA BRDO
  • OSNOVNA ŠOLA JOŽETA GORJUPA KOSTANJEVICA NA KRKI
  • OSNOVNA ŠOLA JOŽETA MOŠKRIČA
  • OSNOVNA ŠOLA JURIJA DALMATINA KRŠKO
  • OSNOVNA ŠOLA JURIJA VEGE
  • OSNOVNA ŠOLA KAREL DESTOVNIK KAJUH
  • OSNOVNA ŠOLA KETTEJA IN MURNA
  • OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE
  • OSNOVNA ŠOLA KRIŽE
  • OSNOVNA ŠOLA LEDINA
  • OSNOVNA ŠOLA LESKOVEC PRI KRŠKEM
  • OSNOVNA ŠOLA LIVADE IZOLA
  • OSNOVNA ŠOLA LUCIJA
  • OSNOVNA ŠOLA MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU
  • OSNOVNA ŠOLA MIKLAVŽ PRI ORMOŽU
  • OSNOVNA ŠOLA MIREN
  • OSNOVNA ŠOLA MLADIKA
  • OSNOVNA ŠOLA NOTRANJSKI ODRED CERKNICA
  • OSNOVNA ŠOLA NOVE FUŽINE
  • OSNOVNA ŠOLA NOVE JARŠE
  • OSNOVNA ŠOLA ODRANCI
  • OSNOVNA ŠOLA ORMOŽ
  • OSNOVNA ŠOLA OSKARJA KOVAČIČA
  • OSNOVNA ŠOLA OSKARJA KOVAČIČA ŠKOFIJE
  • OSNOVNA ŠOLA POLJANE
  • OSNOVNA ŠOLA POLJE
  • OSNOVNA ŠOLA POLZELA
  • OSNOVNA ŠOLA PREDOSLJE KRANJ
  • OSNOVNA ŠOLA PRESERJE PRI RADOMLJAH
  • OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA
  • OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA BISTRICA
  • OSNOVNA ŠOLA PRIMOŽA TRUBARJA VELIKE LAŠČE
  • OSNOVNA ŠOLA RAKA
  • OSNOVNA ŠOLA RIHARDA JAKOPIČA
  • OSNOVNA ŠOLA ROVTE
  • OSNOVNA ŠOLA SAVSKO NASELJE
  • OSNOVNA ŠOLA SEČOVLJE
  • OSNOVNA ŠOLA SREČKA KOSOVELA
  • OSNOVNA ŠOLA SREDIŠČE OB DRAVI
  • OSNOVNA ŠOLA STRANJE
  • OSNOVNA ŠOLA STROČJA VAS
  • OSNOVNA ŠOLA ŠMARTNO V TUHINJU
  • OSNOVNA ŠOLA TONETA ŠRAJA ALJOŠE
  • OSNOVNA ŠOLA TURNIŠČE
  • OSNOVNA ŠOLA VIČ
  • OSNOVNA ŠOLA VIDEM
  • OSNOVNA ŠOLA VODICE
  • OSNOVNA ŠOLA VODMAT
  • OSNOVNA ŠOLA VOJKE ŠMUC IZOLA
  • OSNOVNA ŠOLA VOJNIK
  • OSNOVNA ŠOLA VRANSKO – TABOR
  • OSNOVNA ŠOLA VRHOVCI
  • OSNOVNA ŠOLA ZALOG
  • OSNOVNA ŠOLA ŽELEZNIKI
  • OSNOVNA ŠOLA ŽETALE
  • SNOVNA ŠOLA BREG